ציוד לנכים


לשלב בין האביזרים השונים וליצור את המרחב המתאים

לבחור נכון ציוד לנכים – טיפים חשובים שיעזרו במשימהניתן למצוא כיום מגוון רחב מאד של ציוד לנכים…

פונקציונאליות ונוחות

כאשר מחפשים אביזרים לשירותים ציבוריים חשוב לקחת בחשבון שני פרמטרים עיקריים: פונקציונאליות ונוחות. עניין הנראות והאסתטיקה נדרש גם הוא כמובן להתייחסות, אך מעל הכול אלה הם הבטיחות, הנוחות וגם חוויית השימוש המוצעים במקום והם יקבעו בו את האווירה וגם את התנאים.

כאשר מדובר על השוק המוסדי, על בתי ספר, על מקומות עבודה שונים, על בתי מסחר ומקומות נוספים, חדרי השירותים יכולים לשרת אלפי אנשים ולעיתים יותר מכך. האביזרים בשירותים נוטים, ולאור השימוש הרב בהם, להישחק עם הזמן, להישבר אם הם אינם חזקים ואיכותיים וגם להעלות חלודה. מכיוון שהם פונים לקהלים שונים, חשוב שהם יהיו אסתטיים ונעימים ואת כל זאת אפשר להשיג על ידי בחירה נכונה של אביזרים. אלה יכולים להיות מתקנים לנייר טואלט, מתקנים לסבון ולמגבות, פחים בגדלים שונים, מאפרות, מערכות מיוחדות לנטרול ריחות וגם מאחזי נכים והגבהות לאסלות.

השוואה בין כמה אפשרויות

בחירה נכונה של אבזור לחדרי השירותים מתחילה בפנייה לחברה הנכונה והשוואה בין כמה דגמים ומוצרים שונים. סקר שוק יכול לעזור באיסוף כל המידע שצריך והנתונים שיעזרו בקבלת ההחלטה וחשוב מאד לבצע אותו עם תשומת לב רבה.

להגדיר את הקו העיצוב שלכם

  • לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט
  • פרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורךגולר מונפרר סוברט לור
  • מרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי נולום ארווס סאפיאן – פוסיליס קוויס, אקווזמן קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף
נשמח לדירוג